Відгуки про компанію Пудрениця інтернет магазин косметики
- Ірина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Ірино, дякуємо за п'ять зірочок!🫶Нехай покупка приносить лише задоволення!🌹
- Коментар продавця
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вікторія, щиро дякуємо за ваш відгук! Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишався задоволений сервісом. Користуйтесь із задоволенням і звертайтесь до нас ще!🌹
- Коментар продавця
- Вікторія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Трошки була затримка по відправці, але ввічливий продавець вибачилась, та відправила подарунок. затримки можуть бут, тому що склад далеко, товар чудовий, дуже задоволена !
- Коментар продавця
Вікторія, нам прикро,що вийшло таке непорозуміння і ми приносимо вибачення за затримку відправлення посилки . В якості компенсаціі готові зробити знижку на наступне замовлення в розмірі 10%.
- Коментар продавця
- Алина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго вечора 🙂
Аліна, нам дуже прикро бачити відгук про те, що замовлення не було відправлене.
Хочемо лише уточнити, що Ви оформили замовлення вранці 28 квітня, а вже ввечері цього ж дня його скасували. Через це ми фізично не встигли відправити посилку, адже відправка у нас здійснюється протягом 2–3 робочих днів після оформлення замовлення.
Шкода, що виникло таке непорозуміння з Вами 🙏
- Коментар продавця
- Анна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анна,дякуємо за гарну оцінку! Нам надзвичайно прємно знати,що ви задоволені нашим сервісом🌹Користуйтесь із задоволенням
- Коментар продавця
- Тетяна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Тетяно, щиро дякуємо за вашу довіру та чудову оцінку!
Користуйтесь із задоволенням🩷
- Коментар продавця
- Христина З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як завжди 10/10. Замовлятиму ще❤️
- Коментар продавця
Христино, щиро дякуємо за ваш відгук! Ми неймовірно раді, що ви задоволені сервісом🥰Приємного користування та чекаємо на вас знову!🌹
- Коментар продавця
- Надія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зробила і оплатила замовлення 18.04. У вівторок 21.04 написала продавцю питання коли буде відправка мого замовлення. Мені передзвонили і пообіцяли відправити у четвер. Сьогодні вже субота 25.04 але мені нічого не відправили😤😡
- Тетяна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо, Тетяна!🌹
Щиро дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді,що ви задоволені наявністю товару та швидкістью нашого сервісу.
Користуйтесь із задоволенням!
- Коментар продавця
